CZK
  • CZK
  • EUR
607 571 286
Poštovné zdarma na objednávky od 1500 Kč

Jednoduchý návod, jak efektivně zhubnout.

Jednoduchý návod, jak efektivně zhubnout.

 

Hledáte nějaké tipy, jak zhubnout bez velkého úsilí? Víme, že ne každý pravidelně cvičí. Podívejte se na několik jednoduchých způsobů, jak zhubnout bez intenzivního tréninku a přísné stravy! Mrkněte i na náš další článek jak zrychlit metabolismus a tím lépe zhubnout.

 

1. Pijte před jídlem

Než začnete jíst, dejte si sklenici vody (nebo dvě). Zůstanete hydratovaní a okamžitě se cítíte plnější, což vám může zabránit v přejídání.

 

2. Méně stresu!

Stálý a chronický stres může být hlavní příčinou přibývání na váze, takže byste si měli opravdu najít nějaký čas na odpočinek. Můžete také vyzkoušet některé činnosti snižující stres, jako je jóga, meditace nebo procházky na čerstvém vzduchu.

 

3. Zhubněte bez námahy

Vyberte si espresso místo café latte, hořkou čokoládu místo cookies, čerstvé ovoce místo sušeného ovoce atd. Malé změny ve vašich stravovacích návycích vám mohou ušetřit spoustu kalorií a pomohou vám zhubnout bez námahy.

 

4. Nepijte alkohol a sladké pití

To je jeden z nejčastějších důvodů, proč nehubnete. Pokuste se vyhnout ovocným šťávám, energetickým nápojům, vínu a koktejlům. Pití nahraďte vodou nebo neslazeným čajem.

 

6. Pohybujte se více

I když nejste závislí na posilovně, můžete spálit několik kalorií navíc. O přestávkách choďte po kanceláři nebo vyběhněte schody nebo auto zaparkujte trochu dál od práce. To jsou všechno jednoduché způsoby, jak spálit o něco více kalorií. Naše legíny s vysokým pasem krásně zakryjí bříško. 


5. Jezte více potravin bohatých na vodu, bílkoviny a vlákninu

Ať už je to na oběd, večeře nebo svačina, vždy si vyberte potraviny, které jsou bohaté na vodu (jako je zelenina a ovoce), bílkoviny (jako kuřecí maso, ryby, tofu) nebo vlákninu (čočka, sladké brambory). Automaticky budete jíst méně kalorií a přitom se budete cítit spokojeni.

 

6. Jezte lehkou večeři

Pokuste se udržet večeři přibližně na 25%  vašich denních kalorií a jezte dvě až tři hodiny před spaním. Jíst příliš pozdě může způsobit zažívací a spánkové problémy.

 

7. Více spánku!

Studie ukázaly, že lidé, kteří spí méně mají nadváhu. Když nemáte dostatek spánku, automaticky se cítíte hladovější. Každou noc je ideální spát sedm až osm hodin. Je to snadný a efektivní způsob, jak udržet své cíle na správné cestě.

Vyhledávejte produkty

Nákupní košík