CZK
  • CZK
  • EUR
607 571 286
Poštovné zdarma na objednávky od 1500 Kč

Návod: jak se zbavit celulitidy.

Návod: jak se zbavit celulitidy.

Představte si, že jste na pláži, svítí slunce a čtete skvělou knihu....


Poslední věcí, kterou nechcete řešit, je celulitida. Přestože téměř každá žena má nějakou formu celulitidy, buď na nohou, na zadku nebo na stehnech. Je zde celá řada otázek, zejména otázka, jak ztratit celulitidu. Čtěte dále a najdete odpovědi na vaše otázky!


Odkud pochází celulitida?


Celulitida se obvykle popisuje jako jamky na kůži, které se často objevují v oblasti zadku, stehen a nohou. Celulitida je způsobena tukem, který je uložen v pojivové tkáni a hromadí se, čímž se v kůži vytvářejí hrboly.


Proč mám celulitidu?


Příčiny celulitidy se velmi liší:

  •     nezdravá strava
  •     nedostatek fyzické aktivity
  •     hormonální změny
  •     genetika
  •     celkový tělesný tuk


Samozřejmě nemůžete změnit svou genetiku ani mít vliv na vaše hormony. Protože většina žen zažívá nějakou formu celulitidy, je třeba poznamenat, že určitý stupeň celulitidy je normální a nemáte se čeho bát.

Dobrá zpráva: na celulitidu existují určité příčiny, jako je nezdravá strava nebo nedostatek fyzické aktivity, na které lze pracovat. Pokud je tedy celulitida něčím, o čem si nejste jisti, existují způsoby, jak celulitidu ztratit a získat sebevědomí! Doporučujeme naše černé legíny, které perfektně zakryjí celulitidu.

Zde vám ukážeme, jak se zbavit celulitidy nutriční změnou

 

Čtyři tipy, jak ztratit celulitidu a zlepšit pevnost pokožky!

 

Změňte svůj jídelníček

    Změna stravy zlepší pevnost pokožky a pomůže předcházet budoucí celulitidě. Celulitida je často způsobena nahromaděnými tuky nebo toxiny (z nezdravé stravy), které snižují pružnost pokožky a zpomalují oběh. Jíst alkalickou stravu se spoustou syrové zeleniny a čerstvého ovoce. Do vaší stravy také přidejte proteiny a zdravé tuky. 

 

Vyvarujte se některých nezdravých potravin.

Zkuste odstranit jednoduché sacharidy, jako je bílá mouka, cukr a zpracovaná jídla. Některé studie ukazují, že kofein může celulitidu zhoršovat, protože působí na krevní oběh a přivádí kyslík a živiny do tkáně kůže. Omezte tak příjem kávy a energetickych nápojů. Také se vyhněte kouření a alkoholu - oba vytvářejí toxiny v těle.

  
Pijte více vody

Více vody vyčistí vaše tělo a odstraní jej od toxinů a tuků. Tím se sníží celulitida v celém těle, včetně shromažďování celulitidy ve vašich stehnech. Voda může také zlepšit pevnost kolagenu a pojivové tkáně v kůži, takže vaše pokožka bude mnohem pevnější. Optimální množství pro lidské tělo je 8-9 sklenic vody denně.


Cardio

Kardiovaskulární trénink pomáhá spalovat tuk po celém těle tím, že zvyšuje srdeční frekvenci a metabolismus. Největšími zbraněmi jsou intenzivní kardio cvičení, jako je běh, jízda na kole, turistika do kopců, plavání, aerobik, zumba nebo tanec.

Vyzkoušejte cviky na pevný a kulatý zadeček

Vyhledávejte produkty

Nákupní košík