CZK
  • CZK
  • EUR
607 571 286
Poštovné zdarma na objednávky od 1500 Kč

Nejlepší svačinka po tréninku

Nejlepší svačinka po tréninku

1. Mražený jogurt

Jistě, froyo je obecně spojováno s létem a vlnami veder, ale pokud hledáte něco víc než jen misku jogurtu, proč nezměnit svoji misku na zmrzlou rozkoš? Řecký jogurt poskytne bohatou porci bílkovin a snadno se ochutí lesními plody. Obsah přírodního tuku v jogurtu se liší značka od značky. Lesní plody mají nižší obsah sacharidů než některé jiné druhy ovoce, jako jsou jablka, banány a hrušky, takže v závislosti na vašich preferencích existuje spousta možností, jak zmrazený jogurt dochutit. Pokud chcete trochu o něco sladší, přidejte špetku javorového sirupu.

2. Bramborový salát

Rádi přidáváme do bramborového salátu vařená vejce. Pokud sledujete příjem tuků, použijte majonézu se sníženým obsahem tuku, dále ozdobte salát nakrájenou jarní cibulkou.
Pokud hledáte ještě více bílkovin po tréninku, nakrájejte Šmakoun párky a přidejte je do bramborového salátu. Slibujeme, že nebudete litovat této zdánlivě zvláštní kombinace.

 mug cake recept

3. Mug Cake

Proteinový Mug Cake se vyrábí nejen rychle, ale lze jej také upravit tak, aby vyhovoval vašim makroekonomickým cílům. Ať už jste fanouškem čokoládového dortu, nadšencem muffinů naplněných jablky nebo milovníkem sušenek, Mug Cake je univerzální jak v chuti, tak ve výživě. Příprava je jednoduchá, dejte do hrníčku vločky, zalijte trochou vody, přidejte 1 vejce, skořici, nakrájené jablko. Obsah hrníčku rozmixujte tyčovým mixérem. Hmotu v hrníčku dejte na 1 – 1,5 minuty do mikrovlnky. Mug cake by se měl nafouknout. Jakmile zvětší svůj objem, je vhodné ho konzumovat. Lze dochutit medem nebo javorovým sirupem.

4. Tuňák a avokádové sušenky

Tuňák nemusí být nejestetičtějším jídlem, ale určitě je chutný a výživný! Ačkoli konzervovaný tuňák se nezapočítává do vaší týdenní porce mastných ryb, tuňák je pořád nabitý bílkovinami a zdravými tuky a to z něj dělá chutné občerstvení.
Zdravé tuky v avokádu perfektně doplňují chuť tuňáka a v kombinaci se sušenkami z ovakáda, je to velmi chutné a křupavé zdravé občerstvení.

5. Pečené zeleninové muffiny

Myslíme si, že tyto muffiny jsou skvělé, když jsou smíchány se zeleninou, ale můžete dokonce přidat zdroj masa, který zvýší váš příjem bílkovin a dále můžete použít vaječný bílek ke snížení obsahu tuku. I když jsme uvedli pouze 5 příkladů občerstvení, které vám pomohou při doplňování energie  po cvičení, existuje nespočet dalších, které nevyžadují arašídové máslo.
Samozřejmě není nic špatného na tom, že po každém tréninku budete jíst arašídové máslo, ale víme, že je fajn si pohrát s jídlem a každou chvíli zkoušet nové věci. Pokud chcete do svačinky po cvičení přidat ořechové máslo, lze tyto nápady snadno změnit tak, aby zahrnovalo vaše oblíbené ořechové máslo.

 

Závěr

Určitě je na světě mnoho dalších skvělých jídel po tréninku, někdy jíme dokola to samé, tak proč nezkusit něco nového. Hodně se doporučuje po tréninku proteinový koktejl, ale vždycky by doplňky měly být používány, jen tehdy, když nemáte čas na klasické jídlo. Zkuste koktejl zaměnit, za některé nutričně bohaté jídlo a uvidíte tu změnu.

V naší podzimní kolekci představíme další novinky Palmswear. Těšit se můžete na dámské fitness legíny, sportovní mikiny, dámské tepláky a mnoho dalších skvělých produktů.

 

Vyhledávejte produkty

Nákupní košík