CZK
  • CZK
  • EUR
607 571 286
Poštovné zdarma na objednávky od 1500 Kč

6 tipů: Jak na ploché břicho

6 tipů: Jak na ploché břicho

Bohužel, ženy musí pracovat mnohem tvrději a déle, aby měly viditelné břišní svaly, ale pokud se těmto chybám vyhnete, můžete ukázat svůj pekáč buchet rychleji!


Nejčastější důvody, proč vaše břišní svaly nejsou vidět

 

Máte příliš mnoho tělesného tuku

Pokud chcete, aby Vaše svaly byly vidět, musíte spálit tukovou vrstvu. Čím nižší je váš tělesný tuk, tím tenčí bude vaše pokožka a tím více se vaše břišní svaly ukážou.

 

Vaše strava není vhodná

Nejlepší způsob, jak získat viditelné břišní svaly, je mít zdravou a vyváženou stravu. Jezte celozrnné a na vodu bohaté potraviny. Vyzkoušejte nízkotučné bílkoviny, jako je pečené či grilované kuře, ryby nebo libové maso. Vylepšete jídelniček složitými sacharidy, jako je oves a hnědá rýže. Držte se dál od bílé mouky a cukrů.

 

Vaše cviky na břisní svaly nejsou dost těžké

Většina lidí provádí mnoho opakování a očekává rychlé výsledky, ale pokud chcete, aby se vaše břišní svaly objevily, musíte přidat odpor. Přidáním závaží, vynutíte svaly, aby pracovaly tvrději. Hledáte sportovní legíny? Vyzkoušejte naše Palmswear High Essential.

 

Odbourejte tuk

Bohužel, břišní tuk je obvykle poslední, který jde pryč a prvním, který se vrátí. Nejlepší způsob, jak mít viditelné břišní svaly, je zbavit se břišního tuku a to pomalým a postupným spalováním celého těla, prostřednictvím kardia, výživy a silového tréninku.


Nevyhýbejte se kardiu

Kardio je opravdu důležité a bude vždy klíčovým faktorem. Bohužel, jedna z největších chyb, které lidé dělají je, když se pokoušejí zrychlit hubnutí. Kardio tréninky s nízkou intenzitou a dlouhým trváním nejsou nejlepším způsobem, jak zhubnout. Jsou časově náročné a mohou poškodit metabolismus tím, že skončí spalováním vzácné svalové hmoty. Vyzkoušejte intervalové kardio a intenzivní trénink pro zrychlení vašeho metabolismu a spalování tuků. Bylo prokázáno, že intervaly spalují více tuku než dlouhodobé kardio.


Nepijete dost vody

Udržet si hydrataci je nezbytné. Čím více jste dehydratovaní, tím více vaše tělo zadržuje vodu a ukládá ji pod kůži. Tato uložená voda bude vypadat jako přebytečný tuk. Kromě toho vám voda pomůže cítit se plně a uspokojit chuť na cukr.


Nezapomeňte pravidelně pít vodu po celý den i během tréninku. Měli byste vypít nejméně 8 šálků vody denně.


Další tipy pro ploché bříško:

  • Vyhněte se pití sodovky!
  • Sledujte velikost své porce.
  • Zrychlete svůj metabolismus! Např:. extrakt zeleného čaje
  • Zrychlete svůj metabolismus tím, že budete jíst častěji. Důrazně se doporučuje 5-6krát denně. Pamatujte, že jídlo by mělo být spíše menší.
  • Snídejte

Vyhledávejte produkty

Nákupní košík