CZK
  • CZK
  • EUR

607 571 286

Poštovné zdarma na objednávky od 1500 Kč

Cardio? Vyzkoušejte Booty kardio!

Cardio? Vyzkoušejte Booty kardio!

Nezůstávejte u nudného kardia, raději trénujte své plíce, srdce a spodní část těla s tímto skvělým a zábavným spalovacím tréninkem. Tento typ cvičení je vhodný, když chcete mít zkrátka rychle hotovo a chcete zapojit důležité části těla.

Dělejte 5 sérií z těchto všech cviků – jeden za druhým a odpočinek si dopřejte až po jedné celé sérii.

Dřep (squat)

Dřep můžete cvičit s pomocí kettleballu nebo s činkou, kterou budete držet před vámi. A nebo bez jakékoliv zátěže, je to jen na vás, na co si troufnete! Při správném provádění cviku musíte dbát na tlačení boků dozadu, dále si přisednout, co nejníže můžete a zatnout zadeček, když se vracíte nahoru.

Výpad (lunge)

Stoupněte si tak, abyste měly nohy na šíři ramen. Udělejte velký krok dozadu vaší pravou nohou a ohněte se v obou kolenou. Pravým kolenem se téměř dotkněte země. Zatlačte do levé paty a pravé špičky tak, aby se vaše pravá noha dostala do původní pozice. To samé opakujte s opačnou nohou.

Donkey kick (výkopy)

Začneme v pozici na čtyřech. Vaše ramena, lokty a zápěstí by měly být v jedné linii, stejně jako boky a kolena. Udržujte vaší pravou patu ohnutou („fajfkaˮ), koleno svírá s nohou pravý úhel a tu samou nohu vykloňte směrem nahoru. Zatínejte zadeček, když s nohou pohybujete. Snažte se, aby se vaše ramena a boky nehýbaly. Pak dejte nohu zpět k zemi a znovu zatněte zadeček s pohybem nahoru.

Most na jedné noze ( single-leg bridge)

Lehněte si na záda s ohnutými koleny a patami zatlačenými do země. Zvedněte svou levou nohu tak, aby pata směřovala ke stropu. Udržujte nohu narovnanou a znovu zatínejte zadek. Nohu vraťte k zemi a opakujte, poté jen vyměňte nohy.

Výstupy s pohybem kolena ( step-up with knee drive)

Najděte si lavičku, schůdek, nebo dokonce jen gauč. Dejte vaší pravou nohou na lavičku a stoupněte si na ni. Hned co si stoupnete, pohněte svým levým kolenem nahoru až k hrudníku. Je to takový švih, takže levou nohu pak dejte zpět na zem a za ní bude následovat i pravá noha, kterou jsme dali na lavičku jako první. Střídejte nohy a provádějte to samé. 

Tak s chutí do toho! Žádná nuda už vás odteď nečeká! Nezapomeňte nás označovat na sociálních sítích pod hashtagem #palmswear nebo také jako @palmsfitnesswear.

PS: Nejlépe se vám bude tento trénink cvičit v našich krásných legínách, které neprosvítají a odolají i velké intenzitě pohybu! Legíny jsou tak pohodlné, že už je nebudete chtít ze sebe sundat.

 

Loading...
Legíny Palmswear High Essential Army Green

Někdo zakoupil

Legíny Palmswear High Essential Army Green

59 minutami

Z města Karlovy Vary