CZK
  • CZK
  • EUR
607 571 286
Poštovné zdarma na objednávky od 1500 Kč

6 rad, které vám pomůžou začít

6 rad, které vám pomůžou začít
Bikini sezóna je tu. Je čas se dostat do formy! Pokud však nejste zvyklí cvičit, může být tento skok bojem. Možná nemáte tušení, co děláte. Tyto tipy jsou navrženy tak, aby vám pomohly, ať už plánujete jít do tělocvičny nebo budete cvičit doma.

1. Musíte se cítit pohodlně

Pokud si chcete cvičení užít, musíte mít pohodlné fitness oblečení. V těsném a nepohodlném oblečení se nikdy nebudete cítit dobře. Stejně tak se nemusíte schovávat pod horou tepláků, pokud nechcete být více zpocení.

Pokud jde o tréninkové oblečení, pohodlí je jediné, na čem záleží. Pokud budete mít fitness oblečení, ve kterém se cítíte dobře, když se pohybujete, okamžitě uvidíte zlepšení tréninku.

2. Vyberte si svůj styl

Ideální cvičební rutina je taková, která vyhovuje vašim zájmům. Je snazší, pokud se věnujete fyzické aktivitě, která vás baví.

Pokud nevíte, co vás zajímá, zkuste vše. Měli byste mít možnost přihlásit se k levným lekcím v místní tělocvičně nebo fitness centru. Nebo můžete najít videa na YouTube. Stát se svým osobním trenérem je velmi snadné, i když začínáte z místa, kde nemáte žádné znalosti.

3. Najděte přítele

Trénink s přítelem může být to co vás začne bavit. Je méně pravděpodobné, že cvičení vynecháte, pokud víte, že někdo na vás ve fitku čeká. Kamarád vám může dát odpovědnost. Když se cítit špatně a budete mít pocit, že už nic nefunguje, váš přítel tam bude, aby vám připomněl, jakou dřinu máte za sebou.

4. Získejte své vybavení

Pro některá cvičení budete potřebovat vybavení. Závaží, podložka na jógu, nebo míč na cvičení byste měli najít v každém fitku. To, co potřebujete, samozřejmě závisí na tom, co děláte. Nákup cvičebního vybavení je dobrá investice do vašeho budoucího života.

5. Nastavte si cíl

Všechno v životě je snazší, pokud víte, co se snažíte dělat. Pokud chcete, aby vaše cvičební plány byly úspěšné, můžete určit konkrétní cíl. Možná byste chtěli získat six pack, chtěli byste uběhnout 5 kilometrů a mnoho dalších. Každý má cíle jiné.
Nezáleží na tom, jaký je váš cíl. Jde o to, že pracujete na něčem, co můžete jasně definovat.

Chcete-li zjistit, jaké jsou vaše fitness cíle, měli byste mluvit s profesionálním trenérem nebo odborníkem na výživu. I jediné setkání by mělo stačit, aby bylo užitečné.

6. Začněte ještě dnes

Je snadné odložit trénink na zítra. Zítra, než dnes, bude znít líp. Pokud však tuto hru budete hrát věčně, nikdy nedosáhnete vašich cílů.

Začněte ještě dnes. I když jediné, co můžete zvládnout, je několik jednoduchých úseků, je to stále lepší než nic nedělat.

Cvičení prospívá všem, bez ohledu na to, v jaké fázi života jsou. To neznamená, že by se to mělo stát těžištěm vašeho života. Příliš mnoho cvičení je stejně nezdravé jako příliš malé. Nechcete přeci své tělo příliš stresovat.

Vyhledávejte produkty

Nákupní košík